DJ WAKA NA WESELE

DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław

EVENTY

Napisał 

 

Eventy dla firm – kompleksowa organizacja

Chcesz zorganizować event firmowy, ale nie masz czasu lub brak Ci ciekawego konceptu? Pomysł to podstawa, dlatego jeżeli jeszcze żaden nie wpadł Ci do głowy, chętnie wymyślę dla Ciebie coś, co zaskoczy wszystkich gości i zapewni firmie dobrą zabawę.

Każdego dnia stawiane są przede mną nowe wyzwania, a ja nie znam słowa „rutyna” i staram się, by każde organizowane przeze mnie wydarzenie było niepowtarzalne. Możesz mieć pewność, że jeśli mi zaufasz, Twoje również się takie okaże – ze mną nie będziesz się nudzić.

Posiadam własne zaplecze techniczne, które umożliwi mi między innymi realizację rideru gwiazd wieczoru czy sceny dla kabaretu. Dodatkowo zadbam o odpowiednie nagłośnienie i efektowne oświetlenie, które podkreśli to, co powinno być wyróżnione. Jeżeli postawisz na współpracę ze mną, będziesz mógł opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach względem aranżacji sali na swojej imprezie – ja zadbam o to, by wszystko odbyło się zgodnie z Twoim zamysłem. Nie będziesz musiał martwić się absolutnie niczym, gdyż moje usługi są elastyczne i całościowe – w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako firma organizująca eventy doskonale znam oczekiwania klientów z różnych branż. Niektórzy życzą sobie, abym zorganizowali imprezę od podstaw, inni proszą o obsługę tylko wybranych aspektów. Niezależnie od tego, jaki jest mój wkład w tworzenie danego wydarzenia, zawsze robię wszystko, by zadowolić organizatora. Jeżeli masz problem ze znalezieniem dobrego cateringu, szukasz ciekawego zespołu, który umili gościom czas muzyką na żywo albo głowisz się nad niespodzianką wieczoru – zgłoś się do mnie. Moje bogate doświadczenie pomoże Ci zorganizować event firmowy, który zachwyci każdego z przybyłych.

Moją specjalizacją jest organizacja eventów firmowych i bankietów z udziałem kontrahentów oraz klientów firmy. Charakter biznesowy takich wydarzeń nakłada na nas obowiązek planowania wieczoru z troską o najdrobniejsze detale. Event firmowy musi być elegancki, sala właściwie udekorowana, natomiast goście – w szampańskich nastrojach. Jak osiągnąć taki efekt? Z moją pomocą !

Zakres moich usług obejmuje:

  • wyszukanie obiektu na event oraz noclegów dla gości,
  • opracowanie ciekawego programu eventu,
  • zapewnienie atrakcji wieczoru dostosowanej do charakteru i formy wydarzenia,
  • plan logistyczny eventu.

Wszystkich zainteresowanych naszą obsługą eventów firmowych serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Poniżej fotki z takich imprez

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://dj-waka-na-wesele-wroclaw.pl/images/imprezy-firmowe
 


Czytany 3497 razy Ostatnio zmieniany piątek, 28 grudzień 2018 16:45
DJ Waka

DJ Waka - naprawdę nazywam się Robert Wakuluk i jestem DJ z zamiłowania i pasjii.

Swoją przygodę z muzyką zacząłem w czasach szkolnych gdy powoli zaczął się tworzyć techniczny podział na gatunek muzyczny lata 60-80-90. Wtedy jeszcze nurt muzyczny nie był ukształtowany, a marzenia o graniu w klubach bardzo odległe.

Zaczynało się dosyć powoli i żmudnie, poprzez imprezy licealne oraz uczestnictwo w radiu szkolnym jak i internetowym.

Przełomem był chyba rok 2000 gdzie miał okazje po raz pierwszy stanąć za konsolą. Po tym wydarzeniu poszło już łatwiej, a pierwsza konsola to koniec 2000 roku i kolejne starcia z małymi lokalami.

Dziś mam na koncie bardzo dobre doświadczenie w dziedzinie sztuki miksowania oraz wyszlifowane umiejętności prowadzenia dobrych imprez firmowych oraz imprez okolicznościowych... 

SkomentujDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd