DJ WAKA NA WESELE

DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Napisał 

Oferuję profesjonalne prowadzenie wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak:

- urodziny

- imieniny

- rocznice

- zjazdy rodzinne

- spotkania absolwentów

- inne

Zapewniam uroczyste powitanie oraz humorystyczne prowadzenie konferansjerki wraz z przekrojową muzyką, przy której będą bawić się wszystkie pokolenia. Podejmując wyzwanie związane z obsługą imprezy, zobowiązuję się do umiejętnego dostosowania muzyki. Jestem elastyczny na potrzeby organizatorów jak i zaproszonych gości. Za pomocą zdobytych umiejętności oraz obszernej płytoteki zawsze trafiam w cel, za jaki obieram sobie udaną zabawę.

Nagłośniam każdą salę oraz przygotuję do niej efekty świetlne. Pomagam w organizacji niespodzianek: pokazy slajdów, fajerwerków itd

Czytany 3841 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 27 listopad 2018 15:53
DJ Waka

DJ Waka - naprawdę nazywam się Robert Wakuluk i jestem DJ z zamiłowania i pasjii.

Swoją przygodę z muzyką zacząłem w czasach szkolnych gdy powoli zaczął się tworzyć techniczny podział na gatunek muzyczny lata 60-80-90. Wtedy jeszcze nurt muzyczny nie był ukształtowany, a marzenia o graniu w klubach bardzo odległe.

Zaczynało się dosyć powoli i żmudnie, poprzez imprezy licealne oraz uczestnictwo w radiu szkolnym jak i internetowym.

Przełomem był chyba rok 2000 gdzie miał okazje po raz pierwszy stanąć za konsolą. Po tym wydarzeniu poszło już łatwiej, a pierwsza konsola to koniec 2000 roku i kolejne starcia z małymi lokalami.

Dziś mam na koncie bardzo dobre doświadczenie w dziedzinie sztuki miksowania oraz wyszlifowane umiejętności prowadzenia dobrych imprez firmowych oraz imprez okolicznościowych... 

SkomentujDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd