DJ WAKA NA WESELE

DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Wrocław
DJ Waka

DJ Waka

DJ Waka - naprawdę nazywam się Robert Wakuluk i jestem DJ z zamiłowania i pasjii.

Swoją przygodę z muzyką zacząłem w czasach szkolnych gdy powoli zaczął się tworzyć techniczny podział na gatunek muzyczny lata 60-80-90. Wtedy jeszcze nurt muzyczny nie był ukształtowany, a marzenia o graniu w klubach bardzo odległe.

Zaczynało się dosyć powoli i żmudnie, poprzez imprezy licealne oraz uczestnictwo w radiu szkolnym jak i internetowym.

Przełomem był chyba rok 2000 gdzie miał okazje po raz pierwszy stanąć za konsolą. Po tym wydarzeniu poszło już łatwiej, a pierwsza konsola to koniec 2000 roku i kolejne starcia z małymi lokalami.

Dziś mam na koncie bardzo dobre doświadczenie w dziedzinie sztuki miksowania oraz wyszlifowane umiejętności prowadzenia dobrych imprez firmowych oraz imprez okolicznościowych... 

Zapraszam do obejżenia kilku filmów prezentujących obsługę imprez, w których jestem głównym prowadzącym. Osoby widoczne na filmach wyraziły zgodę na publikacje ich wizerunku.

Fotografie z wesel i imprez okolicznościowych jakie miałem przyjemność poprowadzić dotychczas

Oferuję profesjonalne prowadzenie wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak:

- urodziny

- imieniny

- rocznice

- zjazdy rodzinne

- spotkania absolwentów

- inne

Zapewniam uroczyste powitanie oraz humorystyczne prowadzenie konferansjerki wraz z przekrojową muzyką, przy której będą bawić się wszystkie pokolenia. Podejmując wyzwanie związane z obsługą imprezy, zobowiązuję się do umiejętnego dostosowania muzyki. Jestem elastyczny na potrzeby organizatorów jak i zaproszonych gości. Za pomocą zdobytych umiejętności oraz obszernej płytoteki zawsze trafiam w cel, za jaki obieram sobie udaną zabawę.

Nagłośniam każdą salę oraz przygotuję do niej efekty świetlne. Pomagam w organizacji niespodzianek: pokazy slajdów, fajerwerków itd

 

Eventy dla firm – kompleksowa organizacja

Chcesz zorganizować event firmowy, ale nie masz czasu lub brak Ci ciekawego konceptu? Pomysł to podstawa, dlatego jeżeli jeszcze żaden nie wpadł Ci do głowy, chętnie wymyślę dla Ciebie coś, co zaskoczy wszystkich gości i zapewni firmie dobrą zabawę.

Każdego dnia stawiane są przede mną nowe wyzwania, a ja nie znam słowa „rutyna” i staram się, by każde organizowane przeze mnie wydarzenie było niepowtarzalne. Możesz mieć pewność, że jeśli mi zaufasz, Twoje również się takie okaże – ze mną nie będziesz się nudzić.

Posiadam własne zaplecze techniczne, które umożliwi mi między innymi realizację rideru gwiazd wieczoru czy sceny dla kabaretu. Dodatkowo zadbam o odpowiednie nagłośnienie i efektowne oświetlenie, które podkreśli to, co powinno być wyróżnione. Jeżeli postawisz na współpracę ze mną, będziesz mógł opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach względem aranżacji sali na swojej imprezie – ja zadbam o to, by wszystko odbyło się zgodnie z Twoim zamysłem. Nie będziesz musiał martwić się absolutnie niczym, gdyż moje usługi są elastyczne i całościowe – w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako firma organizująca eventy doskonale znam oczekiwania klientów z różnych branż. Niektórzy życzą sobie, abym zorganizowali imprezę od podstaw, inni proszą o obsługę tylko wybranych aspektów. Niezależnie od tego, jaki jest mój wkład w tworzenie danego wydarzenia, zawsze robię wszystko, by zadowolić organizatora. Jeżeli masz problem ze znalezieniem dobrego cateringu, szukasz ciekawego zespołu, który umili gościom czas muzyką na żywo albo głowisz się nad niespodzianką wieczoru – zgłoś się do mnie. Moje bogate doświadczenie pomoże Ci zorganizować event firmowy, który zachwyci każdego z przybyłych.

Moją specjalizacją jest organizacja eventów firmowych i bankietów z udziałem kontrahentów oraz klientów firmy. Charakter biznesowy takich wydarzeń nakłada na nas obowiązek planowania wieczoru z troską o najdrobniejsze detale. Event firmowy musi być elegancki, sala właściwie udekorowana, natomiast goście – w szampańskich nastrojach. Jak osiągnąć taki efekt? Z moją pomocą !

Zakres moich usług obejmuje:

 • wyszukanie obiektu na event oraz noclegów dla gości,
 • opracowanie ciekawego programu eventu,
 • zapewnienie atrakcji wieczoru dostosowanej do charakteru i formy wydarzenia,
 • plan logistyczny eventu.

Wszystkich zainteresowanych naszą obsługą eventów firmowych serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Poniżej fotki z takich imprez

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://dj-waka-na-wesele-wroclaw.pl/images/imprezy-firmowe
 


Obsługa techniczna imprez firmowych – dbam o odpowiedni przekaz i nastrój podczas Waszej imprezy.

DJ-waka-oswietlnie-i-naglosnienieŚwiatło i dźwięk odpowiednio zestawione ze sobą sprawią, że Wasza impreza firmowa zacznie oddziaływać na wyobraźnię wszystkich pracowników. Często zwykłą hotelową przestrzeń zamieniam w żywe i barwne pomieszczenie, zupełnie nie do poznania. Dynamiczne oświetlenie inteligentne i moc LEDowych barw oraz czysty klarowny dźwięk to moje narzędzie w budowaniu, tego przekazu.

Posiadam własne zaplecze techniczne ( nagłośnienie, oświetlenie, scena) do obsługi technicznej imprez. Realizuję ridery techniczne kabaretów, satyryków, polskich gwiazd estrady. Zapewniam nagłośnienie konferencji firmowych, spotkań biznesowych, imprez tanecznych z DJ i zespołami muzycznymi. Mój park sprzętowy to łącznie kilkaset urządzeń do nagłośnienia i oświetlenia imprez.

Specjalizuję się przede wszystkim w dostarczaniu techniki na imprezy firmowe, konferencje i realizację koncertów. Przygotowanie eventu od strony technicznej wymaga ode mnie właściwego planowania i analizowania Waszych potrzeb, a wszystko po to, aby stworzyć odpowiednie wrażenie i ciekawe show. Oferuję kompleksową obsługę techniczną imprez integracyjnych, która sprawi, że impreza będzie dopięta na ostatni guzik i w pełni dostosowana do Waszych oczekiwań.

Poniżej prezentuje kilka fotek z imprez firmowych integracyjnych

 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-21
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-7
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-6
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-24
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-4
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-26
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-8
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-16
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-9
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-23
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-12
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-1
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-18
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-3
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-13
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-2
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-11
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-14
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-15
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-17
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-5
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-22
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-20
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-25
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-10
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-27
 • DJ-Waka-Robert-Wakuluk-Wroclaw-19

Przedmiotem mojej działalności jest oprawa muzyczna wszelkiego rodzaju imprez tanecznych. Posiadając odpowiednie umiejętności oraz zdobyte doświadczenie zapewniam wyśmienitą zabawę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów.

Gwarantuje, iż czas spędzony ze mną będzie obfitował w wiele radości i na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Dobra muzyka jest najważniejszym elementem każdej imprezy tanecznej, a na pewno takiej, która ma być wspominana przez gości jeszcze przez długi czas. Ludzie bawią się najlepiej przy muzyce, którą znają, dlatego w swoim repertuarze posiadam szlagiery lat 60', 70', 80', 90' oraz aktualne hity lansowane przez stacje radiowe. Dostojny walc, latynoskie rytmy, czy coś dla miłośników mocnego, rockowego grania. Wszystko prowadzone na wysokim poziomie i ze smakiem. Angażuję w pracę całe swoje pokłady wyczucia i empatii, dostosowuje dynamikę i charakter imprezy do oczekiwań jej uczestników.

Widok bawiących się i zadowolonych gości jest najlepszym wynagrodzeniem wykonywanej przeze mnie pracy, która jednocześnie jest moją pasją.

Tak, aby wszystko było dobrze zorganizowane przyjeżdża ze mną pomocnik, który odpowiada za sterowanie oświetleniem, efektami specjalnymi oraz wspomaga moją pracę, gdy ja wychodzę do gości. Wtedy mam pewność, że wszystko przysłowiowo, będzie dopięte na ostatni guzik.

Profesjonalnie oprawą muzyczną zajmuję się od 2002 roku. Na swoim koncie mam szereg imprez okolicznościowych, firmowych, balów sylwestrowych, karnawałowych, studniówek i przede wszystkim wesel. Moja praktyka zdobyta podczas prowadzenia imprez przekłada się na wyjątkowo udane imprezy, nie tylko pod względem muzycznym, ale także organizacyjnym i konferansjerskim. Wiem, iż dla wielu osób uroczystości te, a szczególnie wesele są bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego pragnąc sprostać oczekiwaniom, wcześniej spotykam się i ustalam istotne ich punkty. Zdobyte doświadczenie pozwala mi podzielić się cennymi wskazówkami przy planowaniu uroczystości.

 

Moja oferta to profesjonalna obsługa takich imprez jak :

-imprezy okolicznościowe

-wesele i poprawiny

-osiemnastki

-dyskoteki

-studniówki (półmetki , wszelkie imprezy szkolne oraz imprezy dla przedszkolaków)

-noworoczne imprezy sylwestrowe

-imprezy plenerowe

-imprezy firmowe (eventy) - pełne zabawy, dobrego humoru, niezapomnianych i wspaniałych wrażeń.

-wieczory kawalerskie i panieńskie

-obsługa konferansjera, dj-a, prezentera

Zapewniam Państwu obsługę każdego rodzaju imprez, wszechstronny repertuar, konferansjerkę na najwyższym poziomie, dobre brzmienie oraz ciekawe oświetlenie co sprawi, że impreza będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

Oprócz muzyki do tańca zapewniam na parkiecie różnego rodzaju zabawy i atrakcje.

Jeśli poszukujesz DJ na wesele, bankiet, studniówkę czy imprezę firmową, zależy Ci na najwyższym poziomie - zapraszam do skorzystania z moich usług.

 

Z muzycznymi pozdrowieniami

Robert Wakuluk - DJ WAKA

 

FILMOWANIE WESEL – WIDEOFILMOWANIEWROCLAW.COM.PL
Organizujesz wydarzenie swojego życia ? warto je uwiecznić?


Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która nie boi się wyzwań i zrobi wiele, by klient z satysfakcją wspominał pracę z nami. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim filmowanie ślubów i wesel. Nie ma jednak zadania, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować, dlatego nasze motto to - rzeczy niemozliwe wykonujemy od ręki a na cuda trzeba poczekać.

 

WIDEOFILMOWANIE ŚLUBÓW I WESEL

DJ-Waka-i-kamerzysta-Sebastian-Hejno-Wroclaw-1Organizujecie Państwo wesele i chcielibyście zapamiętać ją na dłużej? Filmowanie imprez okolicznościowych takich jak ślub i wesele stanowią nieodłączną część naszej działalności. W swojej ofercie posiadamy również filmowanie przyjęć rocznicowych i nagrywanie jubileuszy wszelkiego rodzaju. Wiemy, że przyjęcia takie wymagają pewnej delikatności i wyczucia, na które możecie Państwo liczyć, powierzając nam filmowanie i montaż tego wydarzenia. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, przygotowane przez nas relacje z imprez rodzinnych są niepowtarzalne. Możemy zmontować je w formie teledysku, przeprowadzić wywiady z gośćmi lub użyć drona, by żaden szczegół nie został pominięty. 

Z chęcią podejmiemy się nagrania i montażu Waszego filmu, bez problemu wyprodukujemy teledyski, zajmiemy się realizacją filmu "Podziękowania dla Rodziców". Jesteśmy elastyczni i przygotowani na wiele wyzwań. Najważniejszy jest dla nas klient i jego potrzeby.

Zapraszm do współpracy

Sebastian Hejno Wideofilmowanie Wrocław

http://wideofilmowaniewroclaw.com.pl


Organizując imprezę szukacie w internecie opinii na teamt zespołów muzycznych lub DJa wpisująć w wyszukiwarkę:

DJ Wrocław opinie, polecany DJ na wesele itd...

Zapraszam do dzielenia się Waszymi opiniami o mojej pracy - są to dla mnie bardzo cenne informacje. Na dole strony, tuż pod tekstem, znajduje się ankieta. Za jej wypełnienie i wszystkie opinie z góry dziękuję.

*adres mailowy jest obowiązkowy (nie będzie widoczny po publikacji opinii)

Inni o mnie na portalach społecznościowych:

http://forum.przewodnikmp.pl/topic3736.html

https://www.facebook.com/pg/DjWakaOprawaMuzyczna/reviews/?ref=page_internalJeśli wpisaliście w wyszukiwarkę takie frazy jak:

DJ Wrocław lub DJ Opole, DJ na wesele, DJ na imprezę firmową, DJ na sylwestra, DJ na karnawał, DJ Waka, DJ opinie, oprawa muzyczna wesela, prezenter muzyczny czy wodzirej na wesele, lub tani, niedrogi, polecany, fajny i profesjonalny DJ

i weszliście na moja stronę, to na pewno nie będziecie tego żałowali.

Używam sprzętu, który jest polecany i używany przez wielu profesjonalnych DJów. Dzięki temu nie będziesz się musiał bać o to, że muzyka będzie za cicho, a lampy nie będą świeciły odpowiednim blaskiem.

Strona 1 z 2
DMC Firewall is a Joomla Security extension!